ŞİRKETİMİZ

Şelale Otomat, uzun fizibilete çalışmaları ve planlamaların ardından Murat Volkan GÖKDEMİR ve ekibinin girişimleriyle 2008 yılında sektöre merhaba dedi.
Şirketimizin vazgeçilmezi 'dürüstlük' ana ilkesiyle; teknolojinin, bilimin ve bilginin çağımız şirketlerinin başarısında en önemli faktörler olduğu bilinciyle araştırma, merak ve sorgulama yeteneklerimizi kullanarak şiketimizi sağlam temeller üzerine inşaa ettik.
Başarılı ve müşteri odaklı bir işletme olma amacının " Önce insan " faktöründe gizlendiğini iyi bildiğimiz için, varoluş amacımızda müşterilerimiz ve çalışanlarımız vardır. Bunu başarmanın en iyi yolunun, firma ruhumuzun bir bütün olarak, bütün çalışanlarla birlikte tek vücut gibi davranmak olduğunu bilmekteyiz. Bu bilinçle iş yaptığımız firmalar, müşteriler ve çalışanlarımızla birlikte bir otomat makinasının işleyişi gibi organizasyonun hiç bir parçası birbirinden ayrı düşünülemez. Herşeyden önce insanları seviyoruz, ülkemizi seviyoruz, yaşamayı seviyoruz, zorlukları seviyoruz, yenilikleri seviyoruz, çalışmayı ve yorulmayı seviyoruz, uykusuz kalmayı seviyoruz, üretmeyi ve başarmayı seviyoruz, istihdam yaratmayı seviyoruz, komik gelebilir ama vergi vermeyi seviyoruz...
Şelale Otomat olarak faklı birçok proje ve yeniliklerle büyümek ve çalışma arkadaşlarımız, iş yaptığımız bütün firmalar ve müşterilerimizle birlikte sürekli ileriye gitmek istiyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Şirketimiz, her marka şıcak ve soğuk yiyecek-içecek otomatı satışı, işletmesi ve kiralması ile her türlü vending makinesi ve ödeme sistemlerinin bakım-teknik servis hizmetini veriyoruz. Macgal Otomat İç Anadolu Bölge Bayisiyiz ve Sanden-Vendo, Flymax, Vcm, ICT Vending markalarının satış ve teknik servis hizmetini veriyoruz. Ayrıca İncafe, İcs Kahve ve Rize Alışkan Çay' ın Kayseri Bölge Bayisiyiz.
Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için İletişim formuna yazabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Şelale Otomat, geniş hizmet ve operasyon ağıyla, insanlara kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlar. Ürün çeşitliliği, kalitesi ve uygun fiyatlarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını anında giderir ve hizmet kalitesini sürekli artırıp, geliştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun bir çok alternatifler sunar.

VİZYONUMUZ

Firmamız, ulusal pazardaki etkinliğini ve verimliliğini artırmak amacıyla; uzmanlık alanında kendi yöntemlerini kulanarak sürekli gelişen, yenilikleri yakından takip eden, arge çalışmalarıyla sektöre yenikler kazandırmada öncülük eden, Türkiye' nin saygın, güçlü ve güvenilir kuruluşu olmak.

REFERANSLARIMIZ

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
12. HAVA ULAŞTIRMA ÜS KOMUTANLIĞI
NİĞDE POLİS OKULU
ŞARKIŞLA DEVLET HASTANESİ
OPET
BAŞYAZICIOĞLU TEKSTİL
BALGÜNEŞ TEKSTİL
ARISOY PETROL
STRYKER
MEMORIAL TÜP BEBEK MERKEZİ
BY ENERGY
MACGAL OTOMAT
Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Yataş Bedding
Akın Dİl Eğİtİm Merkezİ
American LIFE Dil Okulları
Kayseri Üniversitesi
Abdullah Gül Üniversitesi